Haber

“Erdoğan Endişeli Olabilir!” Akşener’in Masadan Kalkışına Murat Gezici’den Çarpıcı Yorum

Gezici Araştırma Şirketi Lideri Murat Gezici, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Altı Masa’dan ayrılışını CNN Türk ekranlarında değerlendirdi. Gezici, ‘Sanırım Sayın Erdoğan biraz endişelenmiş olabilir. Çünkü Kılıçdaroğlu’nun adaylığı o masada 6 genel liderin doğrudan destek vermesi şeklinde açıklansaydı, halk bu kadar destek görmeyebilirdi’ dedi. Detaylar…?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, önceki gün yaptığı açıklamada “Türkiye yerine kişisel hırslar tercih edildi” diyerek Altı Masa’dan ayrıldığını söyleyerek Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nu davet etti.

Gezici Araştırma Şirketi Lideri Murat Gezici, siyaset üzerinde şok etkisi yaratan bu açıklamayı değerlendirdi.

CNN Türk ekranlarına konuk olan ünlü anketör kendisine ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’de durum nasıl?’ sorusuna farklı bir bakış açısı sunmuştur.

“Sanırım Sayın Erdoğan biraz endişelenmiş olabilir. Çünkü Kılıçdaroğlu’nun adaylığı o masadaki 6 genel başkanın doğrudan desteği olarak açıklansaydı halktan bu kadar destek görmeyebilirdi.”

“Şu anda Kılıçdaroğlu bedavaya büyük bir reklam yaptı. O kaldırdı.”

“Bu krizi iyi yönetirlerse devleti de iyi yönetecekler demektir. Bu önemli bir sınav.”

“Bu bir türbülans. Akşener yeniden bu masaya oturduğunda daha çok kazanan olacak ve Türkiye’nin gönlünde büyük bir yer edinecek.”

“Kılıçdaroğlu’na kazandıran kişi olarak tarihe geçecektir.”

Ne düşünüyorsun?

Yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu