Teknoloji

Beğenilen Tech Ventures, Tohum Sermayesi Yatırımında Paragon Pure ile güçlerini birleştiriyor

Beğenilen Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı’nın yeni nesil teknoloji yatırım kolu olarak 2022 yılında kurulan Beğenilen Tech Ventures, yurt içi ve yurt dışı teknoloji girişimlerine yatırımlarını artırmayı hedefliyor. yurt dışında hızla büyüyen ve uzun vadeli büyüme potansiyeline sahip işletmelere yatırım yapmayı hedeflemektedir.

Yatırımcı görüşleri
Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Beğenilen Tech Ventures Yönetim Kurulu Lideri Yahya Ülker: “ParagonPure yatırımımızın gıda teknolojisi alanında büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz. Bu inançla sadece bu sektörde değil farklı sektörlerde de teknoloji odaklı girişimlere yatırım yapmaya devam edeceğimizi vurgulamak isteriz. “Paragon Pure gibi yenilikçi projeleri destekleyerek sürdürülebilirliği teşvik etme ve geleceğin beslenme ihtiyaçlarına çözümler sunma amacımızı yinelemek istiyoruz.” söz konusu.

Paragon Pure Inc. Şirketin CEO’su Christopher Gregson, “Unovis Asset Management liderliğindeki 3,9 milyon dolarlık tohum turumuzu tamamlamaktan heyecan duyuyoruz” dedi. Paragon Pure olarak bitki bazlı et kreasyonlarında ileriye doğru devrim niteliğinde bir adım atmaktan gurur duyuyoruz. OléPBM adını verdiğimiz teknolojimiz, pirinç yağından üretilen alternatif yağlar ile palm ve hindistancevizi yağlarını geride bırakarak bitki bazlı et ürünlerinin lezzet ve maliyet açısından sınırlarını zorluyor. Paragon Pure, bitki bazlı et endüstrisindeki iki ana engelin üstesinden gelmeyi hedefliyor: lezzet ve maliyet. OléPBM teknolojisi sayesinde tüketicilere et benzeri tatlar sunarak daha tatmin edici deneyimler sunmanın yanı sıra, ürün maliyetlerini optimize ederek bu alandaki büyümeye de destek oluyoruz.

Paragon Pure olarak bitki bazlı beslenme teknolojilerinde bu önemli adımı atmanın yanı sıra yatırımcılarımızın güveniyle daha da büyümeyi ve gelişmeyi hedefliyoruz. “Sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerimizle gıda sektörüne katkı sağlamaya gelecekte de devam edeceğiz.”

 

kurucasile-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu