Teknoloji

Türkiye’nin En Büyük Sosyal Medya Topluluğu AOG Kendi Sosyal Medya Uygulamasını Yayınladı!

Türkiye’de Facebook kümeleriyle yola çıkan pek çok topluluk var ama bu toplulukların değerli bir kısmı tarihin tozlu raflarında yerini aldı. Gerçekten 5 Eylül 2013’te kuruldu Amaçsız Küme (AOG)çizgisini bozmadan ilerleyen , 35 bini aşkın kapalı grup üyesine ulaştı.

Ancak AOG’nin popülaritesi, çok az kişinin içine girdiği kapalı sette değil; Bu kümede yapılan paylaşımların milyonlara ulaştığı diğer sosyal medya hesaplarıyla birlikte zirveye ulaştı. Kümeye bağlı sosyal medya sayfaları, Türkiye internet kültüründe en bilinen paylaşımlarıyla anılıyor. AOG yöneticileri artık Türkiye’nin en büyük ve en bilinen kümesine sahip. kendi sosyal medya uygulamanız ilebüyütecekler.

AOG taşınabilir uygulaması hem Android hem de iOS için yayınlandı; 5 Eylül’de herkese açık!

AOG uygulamasında kullanıcılar Facebook ve Instagram gibi platformlara erişim sağlayabilmektedir. Yıllar geçtikçe alıştılar ancak son yıllarda yapılan güncellemeler ile kaybettikleri özellikleri geri kazanacaklardır. Ayrıca bu uygulamayı sadece kapatılan Facebook kümesine üye olanlar değil, yeni bir sosyal medya kanalı arayan herkes kullanabilecek. Şimdiye kadar AOG’ye üye olmadıysanız ama sosyal medyadan sayfalarını takip ediyorsanız inanın çevre size hiç yabancı gelmeyecektir.

Uygulama şu anda yalnızca kapalı Facebook kullanıcıları ile beta aşamasında. Uygulamadaki eksiklikler, bu üyelerin önümüzdeki 1 ay boyunca yapacakları bildirimlerle giderilecektir. 5 Eylül 2023 tarihi geldiğinde10. yılını kutlayacak olan AOG, yeni sosyal medya uygulamasının kapılarını eş zamanlı olarak tüm internet kullanıcılarına açacak.

Uygulama şu anda yalnızca kapalı küme üyeleri tarafından kullanılabilir olsa da, App Store’un en popüler sosyal medya uygulamaları listesine girmeyi başardı. 20.00 aktif kullanıcıya ulaşan AOG taşınabilir uygulaması Potansiyelini betada bile gösterdi. Bence hemen uygulamayı indirip 5 Eylül için yerinizi ayırtın.

AOG taşınabilir uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz:

salpazari-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu