Haber

Öldü sandılar tabuta koydular: Cenazede nefes aldı

Ekvador’da öldüğü sanılan bir kadının yakınları, tabutun içinden gelen sesleri duyunca kadının aslında yaşadığını anladı. Kalp krizi geçirerek kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdiği belirtilen 76 yaşındaki Bella Montoya’nın yakınları, cenaze öncesi tabutta bulunan Montoya’yı cenaze töreni için üstünü değiştirirken nefes almaya çalışırken gördü. tören. Montoya tabuttan çıkarılarak hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Ekvador Sağlık Bakanlığı olayı araştırmak için bir komite kurdu.

DOKTOR YAPTIKLARINI BİLDİRDİ, BİRKAÇ SAAT KÜÇÜKLÜKTE OLDU

Ekvador Sağlık Bakanlığı, kadının geçen hafta ani kalp durması geçirdiğinin ve yapılan canlandırma çabalarına yanıt vermediğinin kaydedildiğini duyurdu. O anda görevdeki doktor hastanın öldüğünü bildirdi. Oğlu Gilber Rodolfo Balberán Montoya, annesinin sabah 9.00’da hastaneye kaldırıldığını, öğleden sonra ölüm haberini aldıklarını söyledi. Haber verilmesi üzerine tabuta konulan bayan, birkaç saat tabutta kaldı.

Montoya’yı cenazeye hazırlamak isteyen yakınları, kadının nefes almaya çalıştığını gördü. Sosyal medyada paylaşılan bir videoda Montoya’nın üstü açık bir tabutta zorlukla nefes alırken paylaşım yaptığı görülüyor. Kendisinin hayatını kaybettiği kaydedilen Montoya, şu anda hastanedeki ağır bakım ünitesinde tedavi görüyor. (BBC Türkçe)

alacakayahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu