Haber

Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere dondurma ikramı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ahmet Erkal Destekleme Eğitim Kursu öğrencilerine dondurma ikram etti.

“Eğitim varsa gelecek var” sloganıyla eğitime katkıları Türkiye’deki birçok belediyeye örnek olan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, belediye kursunda ücretsiz eğitim alan öğrencilerle bir araya geldi.

Kursta başlayan eğitim süreci hakkında Kurs Müdürü Saut Göv ve öğretmenlerden bilgi alan Önder Topaloğlu, ardından sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet etti ve dondurma ikram etti.

Başkan Topaloğlu, öğrencilere başarılar, öğretmenlere kolaylıklar diledi.

Önder Topaloğlu, eğitimin olmadığı yerde başarının olamayacağını belirtti. Lider Topaloğlu yaptığı açıklamada, eğitime verdikleri temellerin meyvesini verdiğini belirterek, Türkiye 117.’si olan ve son üniversite sınavında Antalya ve Kemer birincisi olan Şevval Yağmur Öztürk’ün Ahmet’ten çıktığını söyledi. Erkal Tamamlayıcı Eğitim Kursu.

Kursta eğitimin 16 Temmuz’da başladığına işaret eden Topaloğlu, “Kursta hocalarımız 300 öğrenciyi ücretsiz olarak üniversiteye hazırlıyor. Eğitim gören öğrenci ve öğretmenleri ziyaret ettik. Çocuklarımıza moral olsun diye dondurma ikram ederek sohbet ettik. Her yıl kursumuzda çıtayı yükselterek ilerliyoruz. Çocuklarımıza ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

silopi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu